מי אנחנו?

המשחקיס היא מניפה מדליקה, שימושית ופרקטית שמציעה 18 כלי משחק ומשחוק דיגיטליים ידידותיים לשימוש שיעזרו למורות ולמורים בתהליכי הל”ה (הוראה ולמידה) בכיתה. מתוך הניסיון שלנו, אספנו וליקטנו כלים דיגיטליים מגוונים המתאימים לכל שלבי מעגל הלמידה – גירוי וסקרנות, הקנייה והבניית ידע, יישום, תרגול וחזרה, מבדק ידע, ואף הערכה חלופית.
“המורה, שיחקת אותה!” מורים שישתמשו במשחקיס ירגישו כמו קוסמים וגם יחוו עדנה בהכנת השיעורים, כי משחוק נותן מענה גם לשאלה “מי שחוק?”. כאשר תוסיפו אלמנטים משחקיים לשיעור – תשיגו תלמידים מעורבים, ערניים וסקרניים, והלמידה שלהם תהיה פעילה ויעילה יותר. 
רוכשי מניפת המשחקיס מקבלים שני בונוסים שווים:
💰 בונוס 1: הצטרפות לקבוצת ווטסאפ סגורה לתמיכה טכנית, התייעצות, שיתוף והשראה. 
💰 בונוס 2: סדרה של 18 מסרים ברשימת תפוצה שבועית עם רעיונות ודוגמאות לשימוש במחוללי המשחקיס.

מניפה - גיימורים
טל מזור - משחקולוגית ארגונית

טל מזור

כשהייתי ילדה בית הספר הפריע לי לשחק, כשגדלתי, הפכתי את המשחק לבית ספר. כיום אני מכשירה, מנחה ומלמדת מורים וצוותי חינוך את “שפת המשחקולוגיה”, להטמעת תכנים בדרך חוויתית ומהנה, המייצרת מעורבות של הלומדים. בנוסף, אני משחקולוגית ארגונית, מפתחת וממשחקת תוכן להנעת העובדים עבור הארגונים המובילים במשק ומכשירה מבוגרים למיומנויות החיים במאה ה-21, אותן איגדתי בספר השראה פרקטי – הדרך לארץ הא”ס (ארץ הזדמנויות אינסופיות).
הסתקרנתם? רוצים להכיר אותי עוד?
מוזמנים לכאן

נירה דישי - משחקולוגית דיגיטלית

נירה דישי

 משחקולוגית דיגיטלית. היכולת להתנסות ולטעות היא הבסיס לכל משחק (לא רק דיגיטלי). בסטודיו Touch IT אני מפתחת תוכן משחקי דיגיטלי וממשחקת תהליכי למידה באמצעים דיגיטליים. בשנים האחרונות גם הדרכתי וייעצתי למורים ובתי ספר, במסגרת השתלמויות פיתוח מקצועי, איך לשלב בצורה מיטבית את “הרוח המשחקית” בלמידה במטרה ליצור מעורבות ועניין בלמידה, ללמוד מטעויות ולשפר את ההישגים. בנוסף, אני מפתחת משחקים קהילתיים עם טוויסט דיגיטלי ומעבירה הרצאות וסדנאות אינטראקטיביות על משחקים בעידן הדיגיטלי. 

אה, ואני גם טועה. המון.

© כל הזכויות שמורות למניפה ולאתר גיימורים. אין להעתיק, להשתמש ולהפיץ ללא רשות בכתב מהמוציאות לאור – טל מזור ונירה דישי
עיצוב מניפה: יפעת הדר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן